Aktualności


 • Informacja o przerwach w dostawie wody - ujęcie w Brzykowie

  piktogram

  Gminny Zakład Usług Komunalnych w Widawie informuje, iż w zwiąku z pracami eksploatacyjnymi prowadzonymi przez dostawcę energii elektrycznej PGE Dystrybucja S.A. , w dniu 4 grudnia 2014 r. w godzinach 8.00 - 16.00 wystąpi przerwa w dostawie wody u odbiorców wody z ujęcia w Brzykowie.

 • Bezpłatna cytologia

  piktogram

  Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Widawie zaprasza wszystkie Panie na bezpłatne badania cytologiczne.

 • Zaproszenie na I sesję Rady Gminy Widawa

  piktogram

  Zapraszamy do wzięcia udziału w obradach I Sesji Rady Gminy Widawa, która odbędzie się w dniu 1 grudnia 2014 roku o godz. 13.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Widawie.

 • Narodowe Święto Niepodległości w Gminie Widawa

  piktogram

  "Kto ty jesteś? - Polak mały. Jaki znak twój? - Orzeł biały….” Chyba każdy z nas pamięta z dzieciństwa ten wierszyk zwany „katechizmem polskiego dziecka”, napisany przez piewcę polskości - Władysława Bełzę. I choć młody umysł nie do końca pojmował jego patriotyczny sens, to jednak w pamięci pozostał na zawsze.

 • Informacja o przerwach w dostawie prądu

  piktogram

  Rejon Energetyczny Bełchatów , Obszarowe Centrum Dyspozytorskie w Wieluniu informuje, iż w związku z prowadzonymi pracami eksploatacyjnymi nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej do odbiorców zasilanych ze stacji transformatorowej w Widawie.

 • Wyjątkowy koncert w GOK

  piktogram

  Wyjątkowe wydarzenie miało miejsce w niedzielne popołudnie w Gminnym Ośrodku Kultury w Widawie. Na scenie naszej placówki wystąpił bowiem 28-osobowy, niezwykle barwny, widowiskowy i energetyczny chór akademicki PADUAN SUARA MAHASISWA UNIVERSITAS HASANUDDIN MAKASSAR z Indonezji.

 • Konkurs plastyczny z hasłem

  piktogram

  Wójt Gminy Widawa oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapraszają dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w "Konkursie plastycznym z hasłem".

 • Ogłoszenie w sprawie konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Widawa

  piktogram

  Zgodnie z art. 5 ust. 1 i ust.2 pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie Wójt Gminy Widawa zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy, prowadzące działalność na terenie gminy Widawa, do konsultacji projektu uchwały:

Kontakt z urzędem

Napisz do Urzędu Gminy Widawa

Napisz do wójta

Ważne

odpady

szkody wyrządzone przez bobry

szkody wyrządzone przez zwierzynę łowną

Imieniny

Waleriana, Wirgiliusza, Ody

Kalendarium

N P W Ś C P S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Licznik

 • Site Counter: 475,307
 • Your IP: 54.161.191.154

  Kto przegląda

  W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 1 gość.