Aktualności


 • Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

  piktogram

  Dnia 4 marca 2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się coroczna uroczystość wręczenia nagród i dyplomów dla uczestników konkursu plastycznego zorganizowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Wójta Gminy Widawa. Tematem przewodnim ogłoszonego konkursu było propagowanie zdrowego trybu życia, wolnego od wszelkich nałogów i uzależnień.

 • V Konkurs na najpiękniejszą pisankę

  piktogram

  Wójt Gminy Widawa, Przewodniczący Rady Gminy Widawa, Proboszcz Parafii Widawa oraz Gminny Ośrodek Kultury w Widawie ogłaszają V KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ. Do udziału w konkursie zaprasza się wszystkich miieszkańców Gminy Widawa. Konkurs organizowany jest w IV kategoriach: I kategoria - dzieci szkolne, klasy I-III, II kategoria - dzieci szkolne, klasy IV-VI, III kategoria - gimnazjum, klasy I-III, IV kategoria - dorośli.

 • Najpiękniejszy, tradycyjny stół wielkanocny

  piktogram

  Wójt Gminy Widawa, Przewodniczący Rady Gminy Widawa, Proboszcz Parafii Widawa oraz Gminny Ośrodek Kultury w Widawie zapraszają reprezentacje sołectw, kół gospodyń wiejskich, parafii, instytucji, placówek oświatowych i kulturalnych, stowarzyszeń, oraz grupy nieformalne z terenu Gminy Widawa do udziału w II Konkursie p.n. NAJPIĘKNIEJSZY, TRADYCYJNY STÓŁ WIELKANOCNY.

 • Uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych

  piktogram

  W niedzielę, 1 marca Wójt Gminy Widawa, Michał Włodarczyk, proboszcz widawski ks. Jarosław Leśniak w asyście przedstawicieli Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Widawie oraz widawskiego wikariusza, uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych.

 • Ogłoszenie o przetargu

  piktogram

  Wójt Gminy Widawa zaprasza do udziału w pisemnym nieograniczonym przetargu /ofertowym/ na sprzedaż drzew na pniu. Przedmiotem przetargu jest sprzedaż drzew na pniu rosnących na działce gminnej oznaczonej nr ewidencyjnym 55, położonej w miejscowości Sarnów, gm. Widawa.

 • Nabór dzieci do Publicznego Przedszkola w Widawie

  piktogram

  Dyrektor Publicznego Przedszkola w Widawie informuje, iż z dniem 02.03.2015 r. rozpoczyna się nabór dzieci do Publicznego Przedszkola w Widawie na rok szkolny 2015/2016.
  Wnioski wydawane są od 02.03.2015 r. do 30. 03.2015r. w sekretariacie przedszkola w godzinach 8.00 - 14.00.

 • Ferie w górach

  piktogram

  W dniach 06.02. - 15.02.2015 r. 45 dzieci z terenu gminy Widawa skorzystało z wypoczynku zimowego w górach, w miejscowości Murzasichle k. Zakopanego. Wyjazd został sfinansowany przez Gminę Widawa oraz Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

 • Kalendarz sołeckich zebrań wyborczych - zaktualizowany

  piktogram

  Podajemy do wiadomości terminarz zebrań wiejskich w poszczególnych sołectwach gminy Widawa, na których przeprowadzone zostaną wybory sołtysa na kolejną kadencję.

  Uwaga kalendarz zaktualizowany - zmiana terminu zebrania w Widawie i w Zborowie!

Kontakt z urzędem

Napisz do Urzędu Gminy Widawa

Ważne

odpady

szkody wyrządzone przez bobry

szkody wyrządzone przez zwierzynę łowną

Licznik

Odwiedzin: 542,957
Twój IP: 50.16.173.192

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 6 gości.