Aktualności


 • Obchody stulecia OSP Restarzew

  piktogram

  W niedzielę, 20 lipca, Ochotnicza Straż Pożarna w Restarzewie świętowała stulecie swojego powstania. Oficjalna część uroczystości odbyła się na pobliskim placu szkolnym, w sąsiedztwie strażackiej remizy.

 • Cyrk KRASNAL zaprasza

  piktogram

  Cyrk "Krasnal" zaprasza na barwne widowisko cyrkowe, które odbędzie się w niedzielę, 13 lipca na pracu targowym w Widawie. Początek o godzinie 17-tej. W programie przewidziano m.in. występ

 • Widawskie Spotkania z Tradycją i Historią

  piktogram

  Oj wyjątkowo było w minioną sobotę przy Gminnym Ośrodku Kultury w Widawie, bowiem trzeci już rok z rzędu GOK zorganizował spóźnione nieco WIDAWSKIE SPOTKANIA Z TRADYCJĄ I HISTORIĄ, czyli obchody Nocy Świętojańskiej zwanej także Nocą Kupały. Jej czar, kwitnący kwiat paproci i niesamowite zjawiska towarzyszą tej magicznej nocy od zamierzchłych czasów.

 • Konkurs "Powiatowa pocztówka z wakacji 2"

  piktogram

  Starostwo Powiatowe w Łasku ogłosiło konkurs na najciekawszą pocztówkę z wakacji. Tematem jest ukazanie walorów turystycznych naszego Powiatu. Fotografie konkursowe należy nadsyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres promocja2@lask.com.pl

 • Kolarski Jubileuszowy Wyścig "Solidarności"

  piktogram

  Wiele się działo w gminie Widawa późnym popołudniem 2 lipca, kiedy to przez naszą gminę kilkakrotnie przemknął XXV Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków, organizowany przez Region Ziemia Łódzka NSZZ „Solidarność” we współpracy z Towarzystwem Olimpijczyków Polskich, a także we współpracy z Regionami NSZZ Świętokrzyskim, Małopolskim i Podkarpackim, z Zarządami Podregionów NSZZ „Solidarność” w Zduńskiej Woli i Nowym Sączu.

 • LGD ogłoszenie o naborze

  piktogram

  Lokalna Grupa Działania „Dolina rzeki Grabi”, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013; oś IV: „Leader” finansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, ogłasza nabór na wolne stanowiska pracy:

 • Program usuwania i unieszkodliwiania azbestu

  piktogram

  Gmina Widawa przystąpiła do opracowania Programu usuwania i unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Widawa oraz inwentaryzacji tych wyrobów.

 • Niedziela z rodziną

  piktogram

  Pod hasłem „NIEDZIELA Z RODZINĄ” odbył się tegoroczny festyn rodzinny organizowany przez Wójta Gminy i Gminny Ośrodek Kultury w Widawie. To, że rodzina jest najważniejsza i powinna trzymać się razem wie chyba każde dziecko, tak też i całe rodziny, od najmłodszych do najstarszych jej członków przybyły licznie na teren GOK, aby wspólnie spędzić niedzielne popołudnie.

Kontakt z urzędem

Napisz do Urzędu Gminy Widawa

Napisz do wójta

Ważne

odpady

szkody wyrządzone przez bobry

szkody wyrządzone przez zwierzynę łowną

Imieniny

Kingi, Krystyny, Antoniego

Kalendarium

«  
  »
N P W Ś C P S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Licznik

 • Site Counter: 428,627
 • Your IP: 54.82.53.231

  Kto przegląda

  W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 7 gości.